Szkatułki kasetki na tarota rękodzieło

Autorskie rękodzieło - kasetki na karty Tarota, świeczniki na tealight

Poniżej przedstawiam moje rękodzieło - kasetki na karty Tarota - wszystkie unikalne, zazwyczaj tylko po jednej sztuce. Będą ciekawym dodatkiem do kadru, jeśli nagrywacie odczyty na YouTube, albo posłużą jako dekoracyjne przedmioty do przechowywania kart i różnych innych magicznych przedmiotów (minerały szlifowane, biżuteria, runy, olejki itp.)

Wysyłka 13-14 zł (Poczta Polska). InPost 14 zł. Nie wysyłam Ruchem, bo nie mam w pobliżu. Nie wysyłam za pobraniem, ani za granicę.

Dostępne kasetki, kliknij zdjęcie, aby powiększyć:


1. Kuferek z pentaklem

Wykonanie: pudełko drewniane, malowane farbami akrylowymi czarną zewnątrz, czerwoną wewnątrz, w środku lakierowana i wyklejana szkarłatnym filcem. Zatrzask, zawieszki i nóżki metalowe (przykręcane, stabilne). Skórka 'krokodyla' sztuczna, przyklejana i przykręcana, pentakl przyklejony. Zawieszki boczne zawierają sieczkę z 100% naturalnego turmalinu, rzemień eko czarny.

Wymiary zewnętrzne (same pudełko bez zdobień) 15 x 9,5 x ok. 8 cm. Wymiary wewnętrzne: 13 x 7,5 x ok. 5 cm. Pasuje na karty Tarota lub oracle, przepowiednie 12 x 6,5 cm, z pudełkiem lub bez, np. standardowe wyd. Lo Scarabeo, jak na foto.

Waga pudełka ponad 300g, przyjemnie ciężkie.

Cena 200 zł. Bez kart, foto przykładowe Night Sun Lo Scarabeo

Kontakt w sprawie kupna przez tego bloga, lub przez Sprzedajemy, Olx i wszędzie tam, gdzie wystawiłam :) Tylko do użytku prywatnego, nie zezwalam na odsprzedaż, ani modyfikację. Nie negocjuję cen, nie wymieniam się.

Sprzedaż osoba prywatna, pojedyncze rękodzieło, brak zwrotów, faktur itp.

Archiwalne, niedostępne już projekty, można oglądnąć na moim profilu na DeviantArt: