Opinie


Anonimowe opinie klientów na temat moich wróżb:
 • 2023.2.26 - rozkład Krzyż Celtycki na pracę (dopasowane pytania) - "Gdybym miała potwierdzać i omawiać wszystko, wyszedłby z tego bardzo długi esej :) Ale pomyślałam, że w jakimś stopniu dam Pani znać, jak bardzo wróżba jest rezonująca i ma szansę spełnienia, na to też liczę."

 • 2022.10.23 - rozkład 'Piramida' i na 6 msc. ogólnie: "Serdecznie polecam czytania Drakonii. Bardzo profesjonalne podejście, kulturalna i sprawna komunikacja. Analiza osobista niezwykle trafna i wnikliwa."
 • 2022.8.19 - 3 pytania własne: "Wszystko dotarło i jak zwykle wszystko dokładnie i pięknie opracowane. Decyzja pozostaje do podjęcia tylko przeze mnie."
 • 2022.6.25, rozkład Karma nr 2 bratnie dusze, przyjaźń: "Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy pani Kasi. Rozkład świetnie rezonuje i daje możliwość głębszego spojrzenia nie tylko na sytuację ale również na samego siebie. Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Gorąco polecam i dziękuję za odczyt".
 • 2022.5.27, rozkład na 1 msc. szczegółowo: "Bardzo dziękuję za to czytanie. Na pewno to nie ostatni raz kiedy korzystam z Pani usług :) Wiele rzeczy jest zgodnych."
 • 2022.3.25, rozkład partnerski nr 6 i dodatkowe pytanie: "Gorąco i serdecznie polecam ❤ rozkład w  100 % trafiony. Bardzo pomógł mi zrozumieć sytuację, w której się znajduję."
 • 2022.1.19, rozkład 'Spirala' na 2022 r. i dodatkowe pytania: "Bardzo dziękuję za analizę – bardzo trafna! Zapisuję sobie kontakt na przyszłość".
 • 2021.11.13, rozkład 3 dowolne pytania: "Bardzo ciekawe doświadczenie. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalizmu w podejściu do przesłanych zapytań. Porady nie stanowią gotowych odpowiedzi, a stanowią wskazówki i rzucają światło na istotne aspekty, zmuszając do refleksji i ważnych przemyśleń. Z ręką na sercu polecam spróbować i samemu doświadczyć. Przemiły kontakt :)"
 • 2021.8.27, rozkład 3 dowolne pytania: "Właśnie przeczytałam interpretację i jestem pod ogromnym wrażeniem. Zgadza się bardzo dużo, tak naprawdę odczytała Pani idealnie moją sytuację. Dużo cech osobowości się zgadza."
 • 2021.8.2, rozkład na brak miłości, związku: "Jestem pod dużym wrażeniem całej interpretacji rozkładu ponieważ, bardzo dużo rzeczy się zgadza. Cały przekaz jest przejrzysty i zrozumiały. Z pewnych rzeczy zdawałam sobie sprawę, niektóre były nieuświadomione a jeszcze inne odkrywcze, bo po głębszej analizie doszłam do wniosku, że faktycznie tak się dzieje, czy działo w moim życiu. Rozkład dał mi dużo do myślenia, popatrzenia na swoje związki z innej perspektywy. Czuję, że mocno ze mną rezonuje. Szczerze polecam."
 • 2021.6.30, rozkład partnerski nr 1 i nr 2: "Jak to czytałam, to łzy miałam w oczach - 80% albo nawet i  więcej się zgadza. Jestem pełna podziwu dla pani możliwości i daru, jaki pani otrzymała. To jest coś niesamowitego, że nie znając mnie, nas, tyle może pani o nas powiedzieć, i w dodatku tyle prawdy. Ja mam cały czas nadzieję, a pani ją teraz zwiększyła. Dziękuję."
 • 2021.6.8, rozkład na pozostanie w obecnym zawodzie lub zmianę (spersonalizowany): "Jestem pod wrażeniem osobowości Pani Drakonii. Ogromna wiedza, intuicja, talent (wszechstronny) Piękna dusza. Mądra, ciepła, bardzo komunikatywna i otwarta. Rozkład bardzo obszerny, dokładny, szczegółowy i konkretny. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki rozkładowi wiem czego unikać i w jakim kierunku w życiu podążać. Ogromne wsparcie dostałam od Pani Drakonii. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!"
 • 2021.1.7, rozkład partnerski"Wysoka sprawdzalność, dobre wskazówki, przemiły kontakt :)"
 • 2020.8.6, rozkład ogólny: "Polecam wiarygodną tarocistkę Panią Kasię, z której usług niedawno skorzystałam. Ogromna wiedza i empatia. Wiele rzeczy wyszło z rozkładu, które zgadzają się w 100%. Resztę zweryfikuje czas... Naprawdę warto skorzystać, bo ma w swojej ofercie wiele różnych rozkładów na różne problemy." (link z Forum Gazeta.pl)


*ikona - licencja darmowa <a href="https://www.vecteezy.com/free-vector/testimonials">Testimonials Vectors by Vecteezy</a>