O mnie


DOŚWIADCZENIE, ZDOLNOŚCI DO WYKONYWANIA ZAWODU

Tarotem zajmuję się od paru lat, po intensywnym kształceniu się - karty lubią ze mną współpracować. Magię noszę w sobie od urodzenia; jestem empatyczna, wrażliwa, czuję energię nie tylko ludzi, minerałów, zwierząt, miejsc na Ziemi, ale i kosmicznych, a już szczególnie jestem zsynchronizowana ze Słońcem i rozbłyskami. Wszechświat rozmawia ze mną poprzez różne synchronizmy, symbole - liczby, tytuły utworów, słowa, slogany.
Lubię dzielić się wiedzą. Jako nastolatka poznawałam astrologię, numerologię, psychologię, spisywałam i analizowałam wszystkie sny (śnienie uważam za alternatywne życie w innym wymiarze), ale mam wrażenie, że ta wiedza jest we mnie od zawsze, jedynie 'przypomniałam' ją sobie studiując.

Jestem po 40-tce, ur. podczas pełni Księżyca w Pannie, ze Słońcem na krawędzi Wodnika i Ryb (czas gwiazdowy) + Ascendent w Baranie. Wenus w Wodniku i Mars w Bliźniętach pomagają mi wczuć się w energię osoby pytającej nawet na podstawie samej wypowiedzi pisemnej, potrafię zrozumieć, dogłębnie zanalizować i przetłumaczyć wiadomości otrzymane od wyższej inteligencji i kart Tarota, dotrzeć do sedna sprawy, ale i wyrazić się bezpośrednio i jasno, tak aby każdy zrozumiał interpretację :)
Poza tym, urodziłam się jako numerologiczna 33 (Mistrz uczeń/nauczyciel) i Ognisty Smok (chiński zodiak), które jeszcze bardziej pomagają mi zrozumieć świat widzialny i niewidzialny oraz łączyć różne, na pozór nie związane ze sobą elementy i sytuacje, a także widzieć ludzi 'na wylot' i radzić mądrze. Jestem starą duszą w ostatnim wcieleniu - poznałam się, przekształciłam, zrozumiałam, odpuszczam to, co nie było dla mnie. Działam na Ziemi jako przekaźnik informacji, jednocześnie harmonizując/podkręcając energie między wyższymi wymiarami a Ziemią. Odkąd pamiętam, ludzie naturalnie zwierzają mi się, pytają o porady, a wszystko zachowuję dla siebie, i szybko zapominam :).

W 2012 r. miałam przebudzenie duchowe, mocne uczucie opadającej kurtyny i poszerzenia świadomości, oświecenia, a w ciągu kolejnych lat otrzymałam tysiące tzw. channelingów na temat siebie, swojej przeszłości, historii kosmosu, gry dualizmów, siły miłości, kontroli, manipulacji, wampiryzmu energetycznego, czakr, wpływu DNA przodków na nasze uwarunkowanie i problemy w życiu, reinkarnacji, twin flames - dwóch połówek jednej całej energii/duszy, prawa przyciągania, wymiany starych energii na nowe, i innych spraw obecnych na Ziemi. W lutym 2016 r. połączyłam się ze swoim wyższym Ja, które od tamtego czasu kieruje moim życiem już na co dzień. Mam świetny kontakt z bytami ze swoich przeszłych żyć i przyrodą, którą otaczam się na codziennie.

Do interpretacji kart używam racjonalizmu, ale i intuicji; umysł i serce muszą żyć w zgodzie i tylko wtedy dają najbardziej wiarygodne porady.
Tarot często pokazuje mnie w układach jako Królową Mieczy (racjonalizm, konkret, zrozumienie, decyzyjność i niezależne myślenie) oraz 9 pentakli ('Zosia-samosia' ;) ), a sama dodatkowo utożsamiam się także z kartami: Sprawiedliwość, Rycerz Buław, Rycerz Kielichów, Rycerz Mieczy (gotowi do akcji, różne motywacje, ekspresja siebie), Wisielec (otrzymywanie wiedzy od wszechświata, pasywne uczenie się), Gwiazda (kosmiczne pochodzenie, energia, oświecanie siebie i innych), Pustelnik (styl życia, stara dusza, poszukiwanie), Śmierć/Przemiana (tak czasem działa na innych ludzi moja energia i wiedza), 2 Kielichów (dwie połówki, twin flame, trzecia siła z połączenia męskiego i żeńskiego), 4 buław (11:11, równowaga, integralność Ja i wyższe Ja), 8 pentakli (specjalizacja, detaliczna, 'mrówcza' praca własna).
Moje narzędzia pracy to różne talie Tarota, własne karty ze wskazówkami, kości do gier RPG wraz z własnymi zestawami losowych tematów, i inne karty pomocnicze.

Każdy kiedyś zaczyna, więc do dzieła! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i zadawania pytań moim kartom :)

Kontakt, pytanie/a napisz na mój email: