Zasady odczytów

Zadawanie pytań, kontakt, odczyty z kart tarota - podstawowe zasady


Jako "Tarocistka Drakonia" (prywatnie Katarzyna) oferuję interpretacje kart Tarota - analiza i czytelne zdjęcie rozkładu w tekstowym pliku .pdf na email. Otrzymasz dokładny odczyt wraz z alternatywnymi sugestiami, jeśli karty są wieloznaczne w danej kwestii. Zazwyczaj karty opisuję szczegółowo i konkretnie, zależy od rozkładu.

Czas wykonania odczytu, dostarczenie analizy, dane do przelewu, opinie, etyka zawodowa:
Dane do wpłaty (konto w polskim banku) podam w odpowiedzi na wiadomość. Analizę kart wysyłam w ciągu 48h od daty otrzymania przelewu na konto i na podany wcześniej adres email Pytającego. Można załączyć potwierdzenie przelewu do wiadomości. Dla dużych rozkładów, lub dużej ilości zamówień czas wykonania może się wydłużyć, powiadomię od razu. Przyjmuję max 3 zlecenia na dzień. Nie pracuję w weekendy. 
Nie wróżę na telefon, skype, WA, sms, nie spotykam się, itp. Nie odprawiam uroków, nie tworzę zaklęć, nie używam run.
O wystawienie opinii zapytam, kiedy odpowiesz na otrzymaną analizę. Opinie publikuję na blogu wyłącznie anonimowo.
Etyka: nie gromadzę danych osobistych, nie udostępniam nigdzie korespondencji z Pytającymi, zapewniam pełną dyskrecję, przysłane dane i pytania są poufne i nie wędrują nigdzie dalej.
Nie podstawiam 'lepszych' kart, wybieram wyłącznie losowo po dokładnym przetasowaniu.

Kontakt, pytanie/a napisz na mój email: 
Na wiadomość odpowiadam w ciągu 24h. W razie braku odpowiedzi, sprawdź spam, bo gmx nie lubi się z wp.pl, Onetem.

W wiadomości podaj tytuł rozkładu jak wg. cennika. Proszę o krótkie opisanie problemu, wybranie rozkładu (lub kilku) z cennika, lub zadanie swoich pytań wg. wskazówek poniżej. Podaj także swoje imię (pseudonim) i datę, godzinę i miejsce urodzenia jeśli znane (także partnera w odpowiednich rozkładach). Nie wykonuję horoskopów. Nie jest mi potrzebne nazwisko ani zdjęcie.

Zadawanie własnych pytań (1-5 pytań) - proszę o formułowanie własnych zapytań bez użycia 'Czy..?'. Poprawnie jest - kto, kiedy, w jakich okolicznościach, jak, gdzie, co, w czym, z czym, dlaczego, z kim, jakim, jakiej, jak, komu, itd.
1 pytanie musi dotyczyć tylko jednej sprawy, nie łączymy sytuacji (np. "Co się stanie jak A.., a co się stanie jak B?" To są dwa pytania).

Dla prostych pytań z odpowiedzią Tak/Nie
rozpoczynających się od "Czy..?" mam ustalony układ z kartami (Arkana Wielkie - 'tak'; wszystkie Karty Dworskie - 'dopracuj, przemyśl to'; wszystkie pozostałe As-10 'nie'). Do odpowiedzi Tak/Nie dołączam krótkie wyjaśnienie.

Używam wyłącznie oryginalnych talii Tarot: klasyczna RWSNight SunPre-Raphaelite, 1JJ Swiss, XIII Tarot, IlluminatiDraconis, Dragons, Universal Fantasy, tylko w pozycji prostej (co wcale nie oznacza, że odpowiedzi wyjdą wyłącznie pozytywne).
Do dywinacji i porad używam własnej talii z autorskimi ilustracjami "Porady od mojego Wyższego Ja", a także Anielskie Klucze i Mystical Lenormand.

Oferuję różne rozkłady kart, w zależności od złożoności problemu. Odpowiadam na pytania i prognozuję w tematach: Ty osobiście, praca, zdolności, miłość (związki i single), bliźniacze płomienie (twin flames) i bratnie dusze, dopasowanie w związku, przyczyny i ewentualne skutki działań Twoich lub ludzi z Twojego środowiska, wybory i decyzje, prognozy związane z powyższymi na tydzień, miesiąc, rok, Twoje poprzednie wcielenia, co możesz zmienić w sobie, co odpuścić, lekcje duchowe, karma, Cień, jeśli coś ciągle Ci nie wychodzi itp.

Nie akceptuję pytań od osób niepełnoletnich oraz zleceń na tematy: choroby i leczenie, śmierć, jak przebiegnie moja ciąża, aborcja czy nie, czy oddać rodzica do domu opieki, i innych dotyczących zdrowia, bo od tego są lekarze oraz własne decyzje i etyka. Nie wróżę o pożyczkach, kredytach, długoletnich zadłużeniach - do tego służą dokładnie rozpisane reguły banków i pożyczkodawców, które sami czytacie i akceptujecie przed zadłużeniem się. Nie robię analiz dla zwierząt domowych, ani dzieci. Nie odpowiadam na typowania liczb w grach losowych (Tarot posiada tylko numeracje kart 1-10 i 0-21).

Nie jestem stereotypowa i nie mam uprzedzeń. Spotykasz się z żonatym/mężatką, kimś zajętym, jesteś w związku LGBT? To super, odważni wygrywają, energia dla zadań kiedyś się kończy, lekcje zostają nauczone, lub nie, ludzie się rozstają i rozwodzą, a miłość to bezdyskusyjnie największa siła we Wszechświecie, nie wolno jej niszczyć, bo to może być kontynuacja relacji z poprzedniego życia istotnej dla waszego cyklu przemiany. Dlatego nie powiem Ci - przestań wierzyć sercu, chyba, że karty będą miały dla Ciebie inną wiadomość. Wspieram wolność, równowagę, niezależność i kompatybilność serc/energii :)


Jeśli odpowiedzi kart nie pasują Ci, wtedy użyjesz własnej intuicji do rozwiązania problemu. Jeśli większość się zgadza albo sprawdzi, to bardzo się cieszę, że mogłam dobrze doradzić :) Pamiętaj, że otrzymany wynik, to sugestie, porady, a nie wyrocznie, więc zrobisz tak, jak będziesz uważał/a za zgodne z Twoim sercem i logiką!Doradzam także przy wyborze minerałów, kamieni ozdobnych i szlachetnych dla poprawy przepływu energiiNie łączę kamieni ze znakami zodiaku, nie na każdą Rybę działa ametyst ;) Posiadam kolekcję ponad 200 minerałów z całego świata, dobrze znam ich energie.

Jestem tzw. bliźniaczym płomieniem (twin flame, jeszcze docieramy się jako ludzie), dlatego mogę zasugerować pewne rozwiązania także w tej kwestii (jesteśmy tu, żeby się tylko kochać i tworzyć trzecią siłę o potężnej wibracji, wspierającą nową energii na Ziemi, a nie bawić się w gierki o władzę i kontrolę, jak na starej Ziemi! :) )