Interpretacja kart Tarota – rozkład na pełnię Księżyca

Dla: (imię, przykład!) Dorota

(Bez astrologii)

Karta 1 - Co się wydarzyło w moim życiu od czasu ostatniej pełni Księżyca?
10 mieczy
Miecze to żywioł powietrza, komunikacji, myślenia. Natłok myśli, pranie mózgu, błędnych założeń, oczekiwań, zgadywania, samokrytyki, ambicji, planów bez podstaw do realizacji, złych pomysłów i nadmierne otwarcie się na wiadomości, newsy, straszenie w prasie zabił osobę, energetycznie, spowodował 'krwotok' energetyczny, wyciek energii. Potrzebna jest natychmiastowa zmiana środowiska, regeneracja, odrzucenie negatywnego myślenia i wzorców, zasklepienie aury. Karta może oznaczać też wejście w otoczenie, którego przekonania albo obawy są szkodliwe dla pytającej, drastycznie ją osłabiają. Wokół Doroty jest zbyt dużo ruchu i hałasu.

Karta 2 - Co ma wyjść na jaw? Co przejdzie z podświadomości do świadomości?
3 buław
Na karcie mężczyzna zarządzający swoim biznesem wysłał swoje statki w świat, z towarami i informacjami. Czeka na nadbrzeżu, co też mu przywiozą po powrocie, i czy w ogóle wrócą. Posiada 3 atuty, siły, talenty, zdolności, których może używać naraz, albo naprzemiennie. Podsumowując, wyjdzie na jaw znudzenie oczekiwaniem po podjęciu jakiegoś działania, gotowość do dalszego rozwoju, chęć dalszej aktywności w temacie, w którym Dorota (lub ktoś z jej otoczenia, pracy, rodziny) ma już doświadczenie. To także pogłębienia zażyłości w związku, decyzja o dziecku, zakupie domu, mieszkania, wyprowadzeniu się, chęć wdrożenia nowej oferty do biznesu, nowego asortymentu, zatrudnienie nowych pracowników, kontakty zagraniczne, eksport.

Karta 3 - Co mam sobie odpuścić od dziś do kolejnej pełni?
18 Księżyc
Hmmm... :) Energia Księżyca powie Dorocie o tym, co ma sobie odpuścić. Jeśli będzie widoczny, powinna pozwolić naświetlić się jego światłu, albo zapisać sny, jakie miała podczas tej pełni. Intuicja podpowie jej, czego ma się już nie trzymać. To także karta iluzji, projektowania czegoś czego się w sobie nie lubi na innych ludzi, grzebania w swojej psychice, próba przewidzenia przyszłości, zamartwianie się, irytacja, brak jasności myśli, skupianie się na tym, czego nie widać, a nie na faktach.

Karta 4 - Co może mi pomóc w odpuszczeniu tego, co nie działa?
7 Rydwan
Tu interpretacja do wyboru, bo nie znam szczegółów życia 'Doroty' ;) Karta oznacza wyznaczenie sobie kierunku (kierunków) i szybką realizację celów, 'podgonienie' spraw, które się odkładało zbyt długo z lenistwa, czy strachu. Potrzebna pewność siebie, znajomość swoich atutów, silna wola, umiejętność kierowania swoim życiem w sprawach, które zależą od Doroty, bo nie wszystko zależy. Z drugiej strony, może chodzić o odpuszczenie sobie pośpiechu i niecierpliwości, próby kontrolowania swoich energii i rzeczywistości, zamiast dać się im rozwijać tak, jak zaplanował wszechświat. Zbytnie naciskanie na siebie, otoczenie, na rozwój i akcję, życie w gniewie i oczekiwaniach, kierowanie się jakąś samolubną pasją.
Prozaicznie - zrobienie prawa jazdy może pomóc Dorocie dostać pracę, jakiej szuka, a do tej pory jej kandydatura była odrzucana z tego powodu. Monitorować ciśnienie krwi, może jest za wysokie/niskie.

Karta 5 - Co jest celem obecnej przemiany duchowej?
Król mieczy
Uzyskanie jednolitego, sprawiedliwego osądu jakieś sprawy czy siebie samej, podjęcie mistrzowskiej, sprawiedliwej i trwałej decyzji, umiejętność posiadania otwartego umysłu, zobaczenie sprawy z perspektyw różnych podmiotów i ich potrzeb, mistrzowska logistyka, racjonalizm, kalkulacja, oszacowanie. Zbyt ciasne myślenie i szybkie wyciąganie wniosków już wcześniej spowodowało 'śmierć' pytającej, należy nauczyć się innego sposobu rozumowania.

Kamień do noszenia podczas pełni i w ciągu następnego miesiąca - sodalit (nieskończoność). To jeden z najpiękniejszych niebieskich minerałów na naszej planecie, zyskuje przez szlifowanie. Wspomaga 3-cie oko, podróże astralne, kontakt telepatyczny, wyostrza intuicję i myślenie analityczne.

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 21 czerwca 2020 r.
Talie: RWS i Kamienie Wróżą