Rozkład na przełomowy moment, punkt zwrotny w życiu

Karta 1 - Do czego (kogo, gdzie) ciągnie cię obecnie twój wewnętrzny kompas?
As Buław
Do odzyskania własnej siły, władzy, odwagi, podjęcia działania w jakiejś sprawie, ruchu, sportu, aktywności, przewodzenia innym przez krótki czas. Do kogoś, kto umie motywować, kto ma dużo siły, odwagi, zawziętości, pasji, jest liderem (Baran, Lew, Strzelec) i od kogo możesz się nauczyć tych umiejętności. Do boju!

Karta 2 - Co chce ci powiedzieć intuicja?
9 Kielichów
Intuicja mówi ci, żebyś zadbał/a o równowagę wewnętrzną, emocjonalną. Może masz w sobie zbyt dużo emocji. Może też skupiasz się na gromadzeniu rzeczy materialnych jako zamiennik zaspokojenia emocjonalnego, co prowadzić może do uzależnienia od zakupów i posiadania, a problem do zrównoważenia jest gdzieś indziej i wymaga innej metody. Może masz za dużo rzeczy niepotrzebnych, które ci ciężko porzucić, a które cię jakoś obciążają. Karta związana jest też z uciekaniem w alkoholizm.

Karta 3 - Co koniecznie musisz już zmienić w swoim życiu?
Rycerz Buław
Impulsywność, branie wszystkiego do siebie, łatwe reagowanie na zaczepki, prowokacje. Nadwrażliwe ego. Chęć udowodnienia innym, że nikt nie załatwia spraw tak szybko i skutecznie jak ty (co może cię kosztować). Gotowość do zmierzania się z zadaniami, bez kalkulacji czy ci się opłacają, czy są warte w ogóle twojego zaangażowania. Przed podjęciem działania sprawdzaj, czy ktoś cię nie wystawia, po to, żebyś przetarł/a szlak, bo ta osoba chce pójść po tobie i na łatwiznę.

Karta 4 - Jak możesz aktywować, sprowokować ten przełomowy moment?
8 Pentakli
Poprzez pracę nad sobą, albo przez wykonywanie czegoś własnoręcznie, co da ci możliwość kontrolowania całego procesu i doświadczenia końcowego sukcesu, lub porażki. Udowodnisz sobie, że możesz i potrafisz, co da ci motywację do dalszego działania.

Karta 5 - Po czym poznasz, że ma miejsce punkt zwrotny? Znaki, symbole, wiadomości, inne.
XV Diabeł
Punkt zwrotny może nastąpić, jeśli zdasz sobie sprawę, że zbaczasz z obranej ścieżki, bo jest ci niewygodnie samej/samemu ze sobą, że popadłaś/eś w niewolnictwo. Wtedy, kiedy spostrzeżesz, że przejawiasz ekstremalne i niebezpieczne zachowania, wpadasz w uzależnienia, obsesje, toksyczne relacje, reagujesz zbyt agresywnie rywalizujesz z zazdrości, a nie z tytułu własnych potrzeb i dla własnych korzyści. Pojawić się może także osoba tzw. 'katalizator', która będzie cię prowokować i wyciągać z ciebie same najgorsze zachowania, aktywować twój Cień. Jeśli zaczniesz się obserwować, jest duża szansa, że odzyskasz nad sobą kontrolę i powrócisz na swoją ścieżkę.

Karta 6 - Jaka duchowa lekcja może towarzyszyć tej przełomowej chwili?
3 Buław
Lekcja duchowa dotyczy cierpliwego, jednak nie biernego czekania. W przyrodzie nic nie ginie, więc to, w co się zaangażujesz, zainwestujesz (energię, pieniądze itp.) przyniesie efekty, jednak niekoniecznie w założonym przez ciebie czasie. Wiara w to, że możliwości dalszego rozwoju już zmierzają w twoją stronę, dlatego nie zacznij wątpić, bo paradoksalnie możesz odsunąć od siebie to, na co czekasz.

Karta 7 - Jak najlepiej możesz sobie pomóc w rozwoju osobistym?
2 Pentakli
Dokonywać trafnych wyborów, inwestycji, podejmować decyzje i nie żonglować alternatywami w nieskończoność.

* szablon rozkładu pochodzi ze strony Emerald Lotus Divination, tłumaczenie Drakonia

Przydatne rozkłady:

Z dnia: 19 czerwca 2021 r.
Talia: Illuminati