Interpretacja kart Tarota – rozkład na miłość do siebie samej/samego*

Dla: (imię, przykład!): Laura

(Astrologia i numerologia na życzenie) 

Karta 1 - Jak się postrzegam?
Królowa mieczy
Masz o sobie dobre mniemanie, w końcu to królowa. Kierujesz się głównie intelektem (miecze - żywioł powietrza), jesteś błyskotliwa, decyzyjna, szybko się uczysz, lubisz rozwiązywać problemy, dochodzić do sedna sprawy, analizować, weryfikować, znajomi zapewne często pytają cie o radę. Umiesz się posługiwać głosem, słowami, dobrze piszesz, dostarczasz konkretnych informacji, jesteś wiarygodna, zawsze sprawdzasz temat u źródła i nie dzielisz się niesprawdzonymi informacjami. Ale twoja uwaga skupia się na intelekcie, udowadnianiu, że jesteś mądra i umiesz walczyć inteligencją, jednak zapominasz o ciele i pewnie jesteś słabo uziemiona.

Karta 2 - Dlaczego nie stawiam własnych potrzeb na pierwszym miejscu?
12 Wisielec
Masz talent widzenia i rozumienia potrzeb innych ludzi, ale wpływa to też negatywnie na twoje decyzje. Myślisz o sobie, ale zanim zdecydujesz, zastanawiasz się, jak to wpłynie na drugą osobę - czy będzie zadowolona/y, albo czy ty okażesz się sprawiedliwa. Ta tendencja do lojalności, empatii i sprawiedliwości powoduje, że nie umiesz wybierać z myślą o sobie.

Karta 3 - Jak mogę sama sobie udowodnić, że jestem wartościowa?
2 kielichów
Opcja pierwsza - w miłości z kimś, kto jest taki jak ty - z bratnią duszą, bliźniaczym płomieniem, w związku karmicznym, który uczy o sobie samej na zasadzie patrzenia w inną osobę jak w lusterko, a do tego, jesteście dla siebie przeźroczyści. Druga opcja, to zintegrowanie i pokochanie obu swoich energii, męskiej i żeńskiej, używanie ich w różnych sytuacjach, dawanie im tego, co potrzebują. Zazwyczaj żeńska chce otrzymywać komplementy, pomagać, rozwiązywać problemy, a męska inicjować, sprawdzać się, ryzykować. Dwie połączone energie tworzą trzecią, silną i pewną siebie jak lew, nie do zdarcia.

Karta 4 - Co może mi pomóc w byciu bardziej autentyczną, naturalną?
3 pentakli
Pewność swoich mocnych stron, talentów, umiejętności, które znajdziesz w aktywności zawodowej, w realizowaniu swoich prywatnych projektów, pasji. Docenienie cię w pracy przez usługobiorców, współpracowników. Czytanie książek o rozwoju osobistym, autobiografii znanych ludzi. Dołączenie do osób, które wykonują coś, na czym się znasz i potrzebują jeszcze kilku współpracowników. Praca wykonywania ręcznie, rękodzieło, rzeźba, ogólnie pojęta twórczość, żeby móc potem podziwiać to, co stworzyłaś, albo otrzymać opinie z zewnątrz. Pomoże też zaprzestanie stylu bycia, życia według wzorców przyjętych z otoczenia, subkultury, znajomych, rodziny.

Karta 5 - Jakie zachowania i przekonania powinnam sobie już odpuścić?
8 buław
Atakowanie okazji, jak gdyby każda była tą ostatnią i miała ci polepszyć życie. Niecierpliwość, używanie wszystkich swoich energii do pokazania, że jesteś skuteczna bez ustalania priorytetów dla celów. Naciskanie, pchanie, desperacja, intensywność, zazdrość, gniew, kłótliwość, branie udziału w wyścigu szczurów. Najwyraźniej innym takie zachowania dobrze wychodzą, ale ty wygrywasz w jakiś inny sposób.

Karta 6 - Co powinnam w sobie zaakceptować?
6 mieczy
Zaakceptuj, że masz prawo do odejścia i niezależności, jeśli coś ci już nie pasuje, kiedy wyczerpała się energia, miłość, zainteresowanie, pasja, pieniądze z pracy, nie ma radości; zostaw to i odejdź. Zostaw stare schematy myślowe, miejsca, ludzi, wycofaj się z poprzednich decyzji, jeśli już się z nimi nie zgadzasz.
Podobnie z drugiej strony, nie ratuj czegoś, jeśli nie ma współpracy ze strony drugiej osoby. Zaakceptuj, że się zmieniłaś i płyniesz w swoim kierunku, zaczynasz kolejny nowy rozdział. Ty masz wpływ na kontrolę własnego kierunku w życiu, a przynajmniej do pewnego momentu - potem daj się porwać temu, co przygotował wszechświat.

Karta 7 - Wiadomość od moich przewodników duchowych:
3 Cesarzowa
Awansuj swoją czujną Królową mieczy z pierwszej karty na wszystko-mającą Cesarzową. Poczuj się jak ona - uwielbiana, kochana, podziwiana, władcza, mądra, piękna, która do wszystkiego doszła sama, albo z pomocą tych, którym sama pomogła. Taka dobra cesarzowa, dojrzała emocjonalnie, a nie chciwa.  Czy czujesz różnicę w sobie, coś drgnęło w splocie słonecznym? Czy wibracja energii w ciele zwolniła? Zakończ etap udowadniania kim jesteś, walczenia o swoje, a zamiast tego, poczuj się jak po koronacji na Cesarzową.

*szablon rozkładu pochodzi ze strony Emerald Lotus Divination

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 29 czerwca 2020 r.
Talia: Dark Royo