Interpretacja kart Tarota – rozkład na poczucie braku*
Dla: (imię, przykład!): Sonia

(Astrologia i numerologia na życzenie) 

Karta 1 - Czego brakuje w moim życiu?
3 kielichów
Uczuć, emocji, radości, zabawy, wydarzeń, które można świętować, grupy odniesienia - bratnich dusz, ludzi z tymi samymi zainteresowaniami, koleżanek, kobiet. A może równowagi pomiędzy ciałem, duszą i umysłem?

Karta 2 - Dlaczego wydaje mi się, że tego nie mam?
8 kielichów
Chcesz zakończyć jakiś etap życia i rozpocząć nowy, zostawić za sobą to, co się wyczerpało, albo co ciebie wyczerpuje, co nie daje satysfakcji. Jednocześnie nie umiesz sobie odpuścić czegoś, co cię dalej trzyma w starej rzeczywistości - miejsca, osoby, zajęcia, stanowiska. Może musiałaś na coś za długo czekać i to się nie pojawiło, a twoje chęci się skończyły. Masz poczucie zaburzonej równowagi wewnętrznej. Odczuwasz konflikt, bo upór i nadzieja (albo tylko samo przekonanie, że coś ci się należało, bo ciężko pracowałaś) uniemożliwiają ci przejście do nowego etapu. Wędrujesz w mroku, jak podczas zaćmienia Słońca i wszystko wydaje ci się pozbawione formy, bezkształtne, płaskie, bez światłocienia. Dałaś coś komuś, ale reakcja była niewspółmierna do wiedzy i oczekiwań. Znajdź inną fascynację. Jeśli to coś, albo ten ktoś ma znowu być częścią twojego życia, to powróci.

Karta 3 - Jak ten brak wpływa ma moją ogólną energię?
18 Księżyc
Tu mamy nawiązanie do krajobrazu widzianego w ciemności, jak w karcie powyżej. Jesteś bardzo zirytowana, sfrustrowana, bo odczuwalny brak cały czas przyciąga uwagę twojego mózgu, który nienawidzi zagadek i braku danych. Mózg szuka rozwiązania i nie może sobie z tym poradzić, zaczyna wymyślać scenariusze, robić błędne założenia, fiksować, żeby w ogóle mieć jakieś wytyczne i tym sposobem pozbyć się natręta. Wszystko w tej sprawie stało się zaciemnione i błądzisz jak lunatyczka. Myśli o braku wracają cyklicznie jak pływy i kradną jakąś część ciebie.
Jeśli brakuje ci towarzystwa kobiet, to może tracisz kontakt także z własną atrakcyjnością i kobiecością.

Karta 4 - Co powinnam zrobić, żeby uzupełnić ten brak?
9 pentakli
To karta miłości do siebie samej i zadowolonej singielki. Powinnaś skupić się na sobie, zadbać o satysfakcjonujący wygląd, zajęcia, ustabilizować się w życiu samodzielnie, zamiast oczekiwać reakcji, współpracy i zakładać, że podobnie jak inni ludzie musisz realizować się w życiu z partnerem, czy doradcą. Oczywiście pewnych spraw nie uda się sfinalizować bez obecności innych ludzi (np. seks solo technicznie odpada), ale może uda ci się znaleźć zastępstwo, alternatywę. To jest strasznie trudne zadanie, wymaga zmiany poglądów, nastawienia do życia, przeprogramowania umysłu i wyrzucenia stamtąd klasycznych dogmatów wchłoniętych od rodziny, dziadków, z TV, Internetu itd., ale w efekcie prowadzi do osiągnięcia stopnia Mistrza.

Karta 5 - Gdzie znajdę uzupełnienie braku?
3 Cesarzowa
Kolejna kobieta w rozkładzie, a do tego równie reprezentacyjna, jak ta w 9 pentakli. Jak wyżej, musisz poczuć się władczynią samej siebie, poznać i zaakceptować swoje zalety, uwierzyć w siebie i w to, że twoje dobre cechy osobowości towarzyszą ci cały czas, nie zginą, w przeciwieństwie do ludzi, którzy odchodzą i wydarzeń, które się kończą. Cesarzowa jest przedstawiana jako kobieta piękna, mądra, otaczająca się przyrodą i może właśnie tam znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania, rozszczepienie jaźni, konflikt wewnętrzny. Cesarzowa, to także Gaia, świadoma Ziemia, która zna scenariusze i może podpowiedzieć, dokąd masz się skierować, w nawiązaniu do kart 3 i 8 kielichów.

* Szablon rozkładu pochodzi ze strony Emerald Lotus Divination

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 27 czerwca 2020 r.
Talia: Dark Royo