Interpretacja kart Tarota – Co on o mnie sądzi?

Dla: (imię, przykład!) Monika

Data ur.: 15.08.1996 r. godz. 20:15

Cyfra urodzenia: 3

Astrologia: Słońce w Lwie, Ascendent w Rybach, Księżyc w Pannie, Wenus w Raku, Mars w Raku, Chiron w Wadze, węzeł północny w Wadze, południowy w Baranie. Wielki Krzyż (Saturn w Baranie, Jowisz Koziorożcu, Chiron w Wadze, Mars w Raku, Venus w Raku, węzeł półn. w Wadze). 12 kwadratur.

AFIRMACJA DLA CIEBIE: Rozkoszuj się życiem.

Karta 1 – Jak on cię postrzega fizycznie?

Rycerz buław

Chłopak, który ci się podoba uważa, że jesteś ekstremalnie dynamiczna, impulsywna, wręcz gniewna, gorąca, niepohamowana, pewna siebie, odważna, uparta, trochę wariatka, wojowniczka, gotowa na każdą akcję, gdzie możesz się wykazać, trudna do zdobycia. Idziesz tam, gdzie cię ciągnie, robisz to, co chcesz, nie zwracasz uwagi na opinie innych, a nawet jesteś w stanie dotrzeć do celu po trupach. Bardzo chcesz działać, nie możesz nic nie robić, bo pasywność cię dobija. W związkach przejmujesz inicjatywę. Może postrzegać cię też jako egoistkę, albo to mu się właśnie w tobie podoba, jeśli sam zbyt wiele daje innym ludziom ze stratą dla siebie.

Karta 2 – Jak on ocenia twój intelekt?

Giermek buław

Ocenia nieco niżej niż wygląd i zachowanie (tu giermek jest z tego samego dworu co rycerz, ale o niższym statusie). Podobnie jak w karcie nr 1, uważa, że kieruje tobą pasja i impulsywność. Masz charakter włóczykija, lubisz odkrywać nowe ścieżki, działać samodzielnie. Odważna, bezkompromisowa, idziesz tam, gdzie ktoś potrzebuje twoich wojowniczych cech, motywacji i rozrywki, podkręcasz atmosferę, zmieniasz stagnację w ruch i jeśli jesteś zadowolona z efektu, znikasz, żeby podpalać gdzieś indziej. Więcej robisz niż mówisz, albo wykonujesz zgodnie z planem to, o czym już powiadomiłaś innych. Uparta i zadziorna, lubisz prowokować do nieszkodliwych dyskusji.

Karta 3 – Jak on się czuje przy tobie?

19 Słońce

Czuje się przy tobie tak, jak z nikim innym! Czuje, że się przy tobie rozwija, rozkwita, ma wsparcie, radość, satysfakcję, czuje się wolny, młody, wyluzowany, może być znowu dzieckiem i cieszyć się sobą, albo leczy swoje wewnętrzne dziecko dzięki twojej obecności i energii. Twój ogień rozpala go i otwiera, podnosisz mu wibrację energii, mobilizujesz do działania, rozpalasz ciało i zmysły. Wpływa to także dobrze na jego zdrowie, więc masz na niego leczniczy wpływ. 19 sumuje się do 1 – odpowiada mu, kiedy traktujesz go priorytetowo, a i dla niego jesteś obecnie na pierwszym miejscu.

Karta 4 – co możesz zrobić, żeby ten związek pogłębić, utrzymać, bardziej cieszyć się sobą nawzajem?

6 mieczy

Zakończyć wasze stare życia, przyzwyczajenia, wyprowadzić się gdzieś na ‘wspólną wyspę’, zamieszkać razem zabierając ze sobą to, co najcenniejsze dla was obydwojga – plany, pomysły, oczekiwania, żeńską, męską energię oraz wewnętrzne (lub realne dziecko, jeśli któreś z was je posiada), które nadal wymaga opieki. Szóstka, to cyfra harmonii i opiekuńczości, a mieszkając razem macie szansę rozwijać w sobie te cechy. Jeśli jeszcze nie jesteście w związku, to karta pokazuje, że warto zacząć być razem na poważnie i znaleźć wspólną odskocznię od szarego życia.

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 9 czerwca 2020 r.
Talie: RWS i Anielskie Klucze