Interpretacja kart Tarota – rozkład na trzy różne pytania - co stoi za, co przeciw i jaki jest wynik, lub porada 
Dla: (imię, przykład!): Ewelina

(Astrologia i numerologia na życzenie) 

Pytanie 1: Czy powinnam przenieść się do innego działu w mojej firmie, gdzie zwolniło się miejsce? Będę musiała doszkolić się i zdać egzaminy.

Karta 1 - za6 pentakli
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanalizuj jakie są twoje prawdziwe motywy. Czy chcesz przenieść tam siebie i swoje umiejętności, żeby zyskać nowy status i zarobki, czy raczej jest niebezpieczeństwo, że to dział zarobi na tobie, a ty karmisz się iluzjami.

Karta 2 - przeciwGiermek mieczy
Karta mówi, że chcesz podjąć decyzję, masz plan, wizję, ale nadal nie jesteś pewna, czy zrobisz dobrze, jeśli zostawisz stare stanowisko, zarobki, współpracowników, wygrzane miejsce. Giermek czeka na dodatkowy impuls ze środowiska, poradę.

Karta 3 - porada, wynik - 8 Siła
To pozytywna karta Arkanów Wielkich i radzi, żebyś dosłownie znalazła w sobie siłę (alb motywację na zewnątrz), postarała się o przyjęcie na to stanowisko, podeszła do egzaminów. Ósemka to cyfra pieniędzy, władzy, cykliczności, konsekwencji i informacja, że racja jest po twojej stronie, że teraz nadszedł twój czas na sukces. W końcu, jeśli nie spróbujesz, to nie dowiesz się, czy to stanowisko spełnia twoje potrzeby.

Pytanie 2: Czy powinnam kupić nowocześniejszy telefon, mimo, że nie będę korzystać z większości jego funkcji? Jest drogi, ale stać mnie na zakup.

Karta 1 - za - 20 Sąd ostateczny
Wygląda na to, że kwestia zakupów sama się rozwiąże. Obserwuj proces zakupowy - czy nie ma problemów technicznych w sklepie i podczas płatności na czas twojego kupowania, bo każde opóźnienie, błąd, brak towaru, urlop sprzedawcy, itp. może przemawiać za ponownym przemyśleniem decyzji, a nawet wycofaniem się. To takie klepnięcia w ramię, wiadomości od wszechświata, żeby się nie upierać, nie fiksować, tylko jeszcze raz przemyśleć korzyści i straty. No, ale tu mamy kartę 'za', jednak decyzja finansowa jest tylko po twojej stronie.

Karta 2 - przeciw - Rycerz mieczy
Rycerz mieczy to furiat i chce załatwiać sprawy gwałtownie, z determinacją, tu i teraz. Za wszelką cenę chcesz zakończyć ten dylemat (kupując telefon?) i zająć się czymś innym. Spieszysz się z tą decyzją, a jeśli telefon nie jest unikalny, to po co szaleć - elektronika szybko tanieje, więc możesz go kupić za kilka miesięcy po niższej cenie.

Karta 3 - porada, wynik - 3 pentakli
Sprawdź jeszcze raz opinie o sprzedawcy, towarze, porównaj ceny gdzieś indziej, zobacz ile kosztuje wymiana części, oglądnij sobie recenzje wideo i odczekaj jeszcze parę dni. Nie sugeruj się modą i reklamami, bo telefon-przedmiot nie podniesie ci statusu wśród ludzi inteligentnych. Dopytaj się znajomych, może ktoś używa tego modelu telefonu i powie ci więcej, zaprezentuje działanie. Może ciężko pracowałaś, żeby zarobić taką kwotę i mogłabyś kupić sobie coś całościowo bardziej pożytecznego: dla zdrowia - urządzenie do ćwiczeń fizycznych, rower, wyjedziesz na urlop, albo wymienisz laptopa na lepszy model, itp.

Pytanie 3: Mam okazję wrócić do byłego partnera, który poprzednio zawiódł moje zaufanie, ale po paru miesiącach od rozstania stwierdził, że się zmienił i mam ochotę dać mu jeszcze jedną szansę. Czy mam zaakceptować jego ofertę?

Karta 1 - za - 13 Śmierć
Za powrotem przemawia fakt, że się zmienił, bo ta karta mówi o przekształceniu, zakończeniu czegoś, zmianie. Może ktoś z was czekał cały czas na to drugie i skończy się agonia, niepewność. Z drugiej strony, może to też oznaczać rozpoczęcie nowego etapu życia bez niego, porzucenie tego, kto był źródłem rozczarowania i niepewności. Zobaczymy, co pokaże karta porady.

Karta 2 - przeciw - 5 kielichów
Przeciwko powrotowi stoją twoje zawiedzione uczucia, rozczarowanie, pamięć o tym co było fajne, żal, poczucie braku nadziei. Nie wiadomo, czy da się stare powiązanie odtworzyć, albo zacząć całkiem nowy rozdział. Monitoruj swoje serce, nie myśli - czy nadal czujesz energię, że coś was łączy tak mocno, jak wtedy, czy jednak serce ma już tego dosyć, nie chce dawać i chce, żebyś odpuściła raz na zawsze.

Karta 3 - porada, wynik - 5 buław
Karta pokazuje albo realną kłótnię, konflikt, różnice oczekiwań i potrzeb, albo celowe prowokowanie nieporozumień, żeby zyskać władzę nad partnerem, zmusić  do przepraszania i zgadzania się na twoje/jego warunki. On może chcieć powrotu, bo lubi twoje ciało, reakcje i dobrze się dogadujecie w łóżku, a ty możesz czuć presję wieku, listy rzeczy do zrobienia w życiu, mieć wizję ślubu i życia z nim na co dzień. Przypomnij sobie, czy nieporozumienia i niejasności były podstawą poprzedniej relacji i czy częściej się kłóciliście, niż byliście zgodni.

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 28 czerwca 2020 r.
Talia: RWS