Interpretacja kart Tarota – rozkład na 1 pytanie - zdrada - za, przeciw, wynik

Dla: (imię, przykład!): Jolanta

(Astrologia i numerologia na życzenie) 

Sytuacja: Pani Jola zauważa, że jej chłopak, z którym jest od pół roku niezbyt często do niej dzwoni, spotkania stały się rzadsze, chociaż w dalszym ciągu czuje, że się kochają i każde spotkanie sprawia im przyjemność, są dla siebie jak witaminy. Pyta, czy jest taka możliwość, że chłopak ją jednak zdradza i dobrze to ukrywa?

Karta 1 - za - 11 Sprawiedliwość
Karta mówi o znajomości zasad, reguł, etyki, karze albo nagrodzie za jakieś zachowania oraz równowadze i jej braku. Wydaje mi się, że jednak nie zdradza, bo zna zasady między wami i chce być fair. Możliwe, że Jolanta wcześniej dawała mu celowe powody do zazdrości, żeby wymusić na nim jakąś formę kontroli i zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, a chłopak odebrał to po swojemu i zrobiła się sytuacja 'oko za oko'. Może teraz on chce dać kobiecie nauczkę, niekoniecznie zdradzając, po prostu denerwując ją. (Gierki są niezdrowe!) Jola powinna zastanowić się, jakie są w ogóle różnice między nimi, bo najwyraźniej pojawiła się nierównowaga i trzeba znaleźć jej powód. Karta mówi także, żeby wziąć pod uwagę, że on dobrze wie, jakie by były skutki zdrady, i że niewierność oznaczałaby koniec pierwotnego przyciągania oraz bycie surowo osądzonym.

Karta 1 - przeciw - 17 Gwiazda
Kolejna karta Arkanów Wielkich, czyli życiowe lekcje. Przeciw zdradzie stoi fakt, że obydwoje czują się ze sobą dobrze, leczą się, a ta karta dosłownie to pokazuje - leczenie, podążanie za celem, misję, przeznaczenie - może to jakaś stara znajomość o początkach w gwiazdach? Chłopak może Jolę postrzegać jako gwiazdę w swoim życiu, ona nadaje mu kierunek i daje nadzieję, albo lubi się z nią pokazywać w otoczeniu. Karta zwraca uwagę, żeby Jola wierzyła w swoją moc przyciągania, zobaczyła jak 'świeci' energią, urodą, pomaganiem innym, może ma jakiś specjalny talent, unikalną cechę charakteru, która przyciąga.

Karta 3 - wynik - 5 kielichów
Wynikiem jest (niepotrzebne) zamartwianie się, że coś się skończyło i nieumiejętność cieszenia się tym, co zostało. To karta żałoby, rozpaczania, smutku. Po co myśleć negatywnie i przyciągać do siebie takie wydarzenie? Myśli tworzą rzeczywistość, krążą koło ciała i ściągają sytuacje. Negatywne mogą 'zdalnie' sugerować osobie, o której myślimy, co powinna zrobić przeciwko nam. A no właśnie, zdradzić :) Jola powinna oczyścić umysł, przestać fiksować, a do tego przyglądnąć się sobie, czy nie ma zapędów do kontrolowania i manipulowania, one wpływają na brak zaufania. Zająć się czymś, co sprawia radość i robić rzeczy dla siebie. Podpytać chłopaka, dlaczego nie angażuje się, co ona zrobiła, że jej unika, może ma mało energii, jest zapracowany, przechodzi przez jakiś słabszy okres, kiedy psychika mówi mu, że musi pobyć sam ze sobą, stęsknić się za Jolą.

Tarocistka: Drakonia
Z dnia: 29 czerwca 2020 r.
Talia: Illuminati